Tevo we współpracy z Autonablask

Zależy Ci na tym, by preparaty wykorzystywane do pielęgnacji samochodu były nie tylko skuteczne, ale też ekologiczne? Wybierz producenta, który tworzy nowoczesne, a zarazem bezpieczne dla środowiska środki detailingowe. Przedstawiamy markę Tevo we współpracy z Autonablask!

Tevo we współpracy z Autonablask – kilka słów o marce

Tevo we współpracy z Autonablask wprowadza na Polski rynek absolutnie wyjątkowe produkty do pielęgnacji samochodów. Marka ta pochodzi z Malezji i istnieje już od 1988 roku. Firma na początku zajmowała się produkcją środków chemicznych przeznaczonych do konserwacji maszyn przemysłowych, statków i samolotów. Z czasem rozszerzyła jednak swoją ofertę o innowacyjne preparaty detailingowe. Począwszy od 2010 roku zaczęła dynamicznie rozwijać tę sferę swojej działalności, współpracując ze specjalistami z zakresu chemii i technologii, a także fachowcami z branży motoryzacyjnej.

Kosmetyki Tevo wykorzystują najnowocześniejszą nanotechnologię, dlatego dają zachwycające efekty. Są chętnie stosowane przez profesjonalistów oraz pasjonatów z całego świata. Cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na swoje działanie, ale też dobry stosunek jakości do ceny oraz bezpieczne, ekologiczne formuły. Każdy środek jest wielokrotnie testowany, tak by był możliwie jak najmniej szkodliwy dla środowiska. 

Oferta produktów Tevo w Autonablask

Oferta produktów Tevo w Autonablask obejmuje szeroki wybór preparatów przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji różnych elementów na zewnątrz oraz wewnątrz samochodu. Wszystkie mają uważnie skomponowane składy, przez co pozwalają bez wysiłku osiągnąć zachwycające efekty. Do tego posiadają poręczne, estetyczne opakowania.

Wśród popularnych produktów Tevo można wymienić m.in. Tevo Coating Booster 250ml – świetną powłokę krzemionkową w aerozolu, Tevo G-ACTIV SAFEVISION 100ml – niezwykle przystępną cenowo niewidzialną wycieraczkę w sprayu czy Tevo Leathergard 250ml –impregnat do skór i plastików zapewniający piękne wykończenie. Dużym powodzeniem cieszą się także m.in. Tevo QD Black Strong 500ml – quick detailer o mocnym działaniu hydrofobowym oraz Tevo BODYGARD S36 10ml – 3-letnia powłoka ceramiczna, doskonale zabezpieczająca karoserię i podkreślająca jej walory wizualne.

Dlaczego warto kupować produkty Tevo w Autonablask?

Warto zamawiać produkty Tevo w Autonablask, ponieważ sklep ten jest oficjalnym dystrybutorem marki. Kupując w nim ma się pewność, że płaci się za oryginalne, prawidłowo przechowywane, gotowe do użycia preparaty. Punkt jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów oraz prawdziwych pasjonatów, którzy zawsze chętnie służą pomocą. W razie potrzeby odpowiadają na wszystkie pytania oraz podpowiadają, jaki preparat najlepiej się sprawdzi, jak dobrać do niego właściwe akcesoria itp. Do tego często organizują różne promocje i przyznają rabaty, a także błyskawicznie realizują zamówienia. 

Pełną ofertę produktów Tevo w Auto Na Blask sprawdzisz na: https://autonablask.pl/producent/tevo/