Alternatywa dla selfie czyli zdjęcia z fotobudki

Cały świat robi sobie teraz zdjęcia nazywane selfie. Dzielenie się na tu i teraz tym wszystkim co się przeżywa, poprzez zamieszczanie zdjęć w serwisach społecznościowych, to po prostu coś zupełnie naturalnego dla dzisiejszych czasów. W popularnych  mediach tego typu można ostatnio zobaczyć jednak również inne zdjęcia – chodzi o zdjęcia z fotobudki. Każda fajna impreza i może się bez niej obejść. Dzięki fotobudce ludzie rzadziej wyciągają swoje telefony z kieszeni, bo zwyczajnie mają alternatywę dla selfie.

Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia z fotobudki

Zdjęcia z fotobudki są jedyne w swoim rodzaju. Trochę pozowane, ale z pewnością nie sztuczne. Trochę kontrolowane, ale z drugiej strony pełne szaleństwa i swobody. Wynajem fotobudki niesie ze sobą bowiem to, że w pakiecie otrzymuje się mnóstwo zabawnych gadżetów i akcesoriów, dzięki którym można trochę zabawić się podczas robienia zdjęć. Są tam zatem dołączone szalone peruki, przerysowane okulary, zabawne akcesoria na patyczkach, takie jak na przykład wąsy albo czerwone usta, oraz wiele innych tego typu rzeczy. Nawet starsze osoby, które często nie specjalnie lubią pozować do zdjęć i zwyczajnie krępują się obecnością fotografa na przykład na weselu, dzięki fotobudce zaczynają bawić się lepiej podczas uwiecznienia wspomnień na zdjęciach. Zdjęcia z fotobudki to obraz spontanicznej zabawy. Zdecydowanie warto mieć takie w swoim albumie ze ślubu.

Źródło: https://freakfotobudka.pl/pl/

Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele to już klasyk. Bez względu na to, bez względu na to w jakim stylu urządzona jest ta impreza, fotobudka świetnie się wpasuje. Można ją przyozdobić kwiatami, aby skomponowała się zresztą dekoracji ślubnych, szczególnie jeżeli obiekt, w którym odbywa się przyjęcie jest nieduży, a fotobudka będzie znajdowała się w głównej sali. Dzięki fotobudce na weselu oprawa zdjęciowa imprezy jest kompletna. Profesjonalny fotograf można robić zdjęcia w formie reportażu, o której później zostaną przekazane parze młodej, a dzięki fotobudce goście będą mogli cieszyć się zdjęciami pamiątkowymi dla siebie. W końcu obdarowywanie gości zdjęciami ze ślubu to stosunkowo rzadkość w Polsce. Dzięki fotobudce każdy będzie mógł zabrać ze sobą taką pamiątkę. Co ważne, kopie zdjęć zostaną przekazane państwu młodym. Będą zatem mogli zobaczyć jak goście wspaniale bawili się, jak przebierali się wykorzystując gadżety dodane do fotobudki. Każda młoda para odetchnie z ulgą, mając taki dowód w postaci zdjęć do swojej dyspozycji. To bowiem najlepszy dowód na to, że zabawa była naprawdę udana.