Sprawdzone i popularne metody przedłużania rzęs.

Kobieta, chcąc zachować piękno swojego ciała przez jak najdłuższy czas, musi posiłkować się nowoczesnymi metodami kosmetycznymi, jakie mają dla niej profesjonalne salony. Faktem jest, że makijaż w prostszym wydaniu możliwy jest do samodzielnego wykonania we własnym domu, np. sugerując się tym poradnikiem http://www.proboats.pl/poradnik-krok-po-kroku-jak-wykonac-makijaz/. Jeśli jednak chodzi o poprawę wyglądu innych części ciała, walka w pojedynkę może już nie wystarczyć. Chodzi mianowicie o przedłużanie rzęs. Jeśli chodzi o rzęsy, trzeba to zrobić w salonie kosmetycznym. Artykuł ten omówi kilka najpopularniejszych metod przedłużania i pogrubiania rzęs.

Przedłużanie rzęs – do kogo są kierowane takie zabiegi?

Salony kosmetyczne używają kilka sprawdzonych metod przedłużania, a tym samym wizualnego pogrubiania rzęs kobiet. Choćby uroda kobiety była nietuzinkowa, a rysy twarzy idealne, rzęsy mające nieregularną budowę z pewnością wpłyną negatywnie na kobiecy image, tym bardziej, że to właśnie oczy są tą częścią ciała, na którą zawsze się patrzy prowadząc rozmowę. Metody, które poprawiają kobiecy wizerunek to:

  • podstawowa metoda 1:1, która polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Uzyskuje się wtedy wymagany przyrost długości rzęs na powiece oka,
  • metoda 2:1 jest dedykowana osobom, które cierpią nie tylko z powodu zbyt krótkich rzęs, ale także ich rzadkiej struktury. Ta metoda ma na celu nie tylko przedłużenia, ale również zagęszczenie rzęs u osób, które tego wymagają,
  • jeszcze bardziej zaawansowana jest metoda 3:1. Osoby, których rzęsy są wyjątkowo przerzedzone, cienkie, łamliwe oraz krótkie powinny korzystać właśnie z tej metody, która pozwoli na uzyskanie naturalnych rzęs o określonej długości i gęstości,
  • metoda łącząca 1:1, 2:1 i 3:1, czy też metoda Blink & Go to metody dla osób szczególnie wymagających. Te metody nadają się raczej na gale filmowe, czy wielkie imprezy firmowe, za to efekt, jaki robią, jest powalający.

Jak samodzielnie zadbać o rzęsy?

Możliwe jest dbanie o rzęsy we własnym domu, dzięki czemu można ustrzec się przed pewnymi, mogącymi trapić kobiety dolegliwościami. Robiąc rzęsy w Łodzi, warto się do zabiegu dostatecznie przygotować, dzięki czemu można ustrzec się przed dolegliwościami, którymi są:

  • wypadanie rzęs,
  • osłabienie struktury rzęs,
  • łamliwość rzęs.

Zanim dojdzie do zabiegu przedłużania rzęs, można samodzielnie wpłynąć na ich zdrowie oraz poprawić  naturalną kondycję, a także stymulować procesy regeneracyjne rzęs. Do tego celu ważne jest używanie kosmetyków zawierających witaminy i minerały, które wpłyną na naturalne procesy naprawcze organizmu i wzmogą je. To może spowodować nawet odrastanie rzęs, a na pewno ich wzmocnienie i zagęszczenie.