Butelka filtrująca, czyli twój sposób na smaczną filtrowaną wodę!

young women pouring water into jug of ice and lemon in the kitchen at home

Wciąż zastanawiasz się nad zakupem butelki wielokrotnego użytku? Poznaj ją lepiej, sprawdź, jak może zmienić twoje przyzwyczajenia i już dziś sięgnij po to nadzwyczajne rozwiązanie. Brzmi ciekawie? Dowiedz się więcej.

Butelka filtrująca jest lekka, trwała i niezwykle poręczna, dzięki temu sprawdzi się w każdych warunkach, gdziekolwiek jesteś. Została zaprojektowana dla osób uprawiających sport, praktykujących zdrowy styl życia, a przy okazji doceniających rolę regularnego nawadniania organizmu. Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny filtr węglowy (naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru z wody kranowej, podnosi jej pH, a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (magnez oraz wapń). Butelka filtrująca to nie tylko skuteczność, ale i atrakcyjny design (ergonomiczny kształt, szeroki wybór kolorów), dzięki temu błyskawicznie stanie się twoim modnym gadżetem, który wyrobi w tobie nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Butelka na wodę – poznaj „pakiet” korzyści

– zaoszczędzisz czas, pieniądze i energię (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, dzięki temu nie tylko odciążysz swój domowy budżet, ale i nie będziesz musiał wnosić ich do domu)

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, wobec tego zatroszczysz się o środowisko)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka wielokrotnego użytku pomoże ci zadbać o regularne nawodnienie organizmu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

Po którą butelkę wielokrotnego użytku warto sięgnąć?

Poznaj butelkę filtrującą Solid, wykonaną w Polsce z wytrzymałego Tritanu®, która jest w pełni pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Ale to nie wszystko! Poznaj lepiej butelkę z filtrem, która od pierwszej chwili zmieni twoje przyzwyczajenia. Gotowy? Poniżej znajdziesz szczegóły.

– ma hipoalergiczny ustnik, który jest wykonany z bezpiecznego silikonu

– jest wyposażona w przycisk Onetouch, gwarantujący szybkie otwieranie

– posiada wygodną rurkę, która pozwoli ci wypić wodę do końca

– jest wyposażona w naturalny filtr węglowy

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

– zbiornik butelki możesz myć w zmywarce

Gdzie ci się przyda butelka filtrująca?

– w szkole

– na uczelni

– w pracy

– w domu

– na spacerze

– na treningu

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Chcesz już dziś sprawić sobie to niezwykłe rozwiązanie? Butelka na wodę czeka na ciebie na sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Wejdź na stronę polskiego producenta, wybierz model dla siebie, kup i korzystaj z nowych możliwości!